ESPA studio to biuro projektowe, które powstało z pasji, zaangażowania i chęci przenoszenia przestrzennych pomysłów do rzeczywistości. Rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne oraz branżowe przekuwamy w praktyczne projekty trafiające do naszych klientów. Na co dzień zajmujemy się szeroko pojętym designem, jak również obsługą procesu projektowego i budowlanego.
ESPA studio powstało w wyniku fuzji dwóch pracowni Epizode Studio i Praktyka Architektury.


W zakres naszych prac wchodzą:
- inwentaryzacje budowlane
- projekty koncepcyjne, architektoniczno-budowlane, branżowe
- projekty wykonawcze i powykonawcze
- nadzory autorskie
- doradztwo i konsultacje
- opinie i ekspertyzy techniczne Nasze realizacje dotyczą kompleksowych projektów budynków mieszkalnych, przemysłowych, magazynowych, użyteczności publicznej, zmian sposobu użytkowania jak również projekty wnętrz, aranżacji oraz projekty elementów wyposażenia.
Zasięg naszych projektów obejmuje całą Polskę
W szczególności województwo Śląskie gdzie znajduje się nasza siedziba. W miastach takich jak m.in Zabrze, Gliwice, Katowice, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Bielsko-Biała, Ustroń, Żywiec realizujemy projekty na bieżąco.
Nasz cel to sprawna, szybka i pozbawiona niejasności obsługa klienta. Wychodząc naprzeciw potrzebom Inwestora do każdego tematu podchodzimy indywidualnie bez względu na skalę zagadnienia.